ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese don me mar pjes...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
noizy
Admin


Numri i postimeve : 197
Join date : 26/07/2008

MesazhTitulli: Nese don me mar pjes...   Fri Aug 08, 2008 7:10 pm

nese don me mar pjes ateher duhesh mu kan i regjistrum ne forum nese sje shkon ne shport clani jot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tutoriale-al.4umer.com
 
Nese don me mar pjes...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Merr pjesė edhe Sefer Haxhija
» Besim Muhadri: A ishte vrasja e Emin Durakut pjesė e skenarėve tė komunistėve serbė dhe tė shėrbėtorėve tė tyre nė Kosovė?
» Zbulohet pjesė e arkivit tė Bajram Currit gjatė emigracionit nė Vienė nė periudhėn 1918-1919
» Besim Muhadri & Dukagjin Markaj: Vrasja e burrave nė Kusur tė Hasit nė prill tė vitit 1941 - pjesė e skenarėve serb pėr shfarosjen e shqiptarėve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Turrniri 1 :: Rregullat e Turrnirit-
Kėrce tek: