ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ip do te jet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
noizy
Admin


Numri i postimeve : 197
Join date : 26/07/2008

MesazhTitulli: ip do te jet   Fri Aug 08, 2008 6:04 pm

ip do te jet keshtu cs3.malware-site.www ja pra ky osht server i OTR nga noizy dhe stafi ti , ky server perdoret vetem per turrnirin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tutoriale-al.4umer.com
 
ip do te jet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Turrniri 1 :: IP - Server-
Kėrce tek: