ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 As 1 tre hahaha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
noizy
Admin


Numri i postimeve : 197
Join date : 26/07/2008

MesazhTitulli: As 1 tre hahaha   Thu Jul 31, 2008 3:54 pm

hahah as 1 tre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tutoriale-al.4umer.com
LeKKa
Admin


Numri i postimeve : 8
Join date : 06/08/2008

MesazhTitulli: Re: As 1 tre hahaha   Wed Aug 06, 2008 3:15 am

Sot me 6.08.2008 KEK-u Ka marr rrym nga Korpurata engergjetike e Shqiperise 80MW/h Dhe nga Korpurata Energjetike ne Zvicer ka marr 110MW/h Ku do te jen kshtu : grupi A : 5 me Rrym - 1 Pa rrym .. Grupi B : 4 me rrym 2 pa rrym .. Grupi C : 3 or me rrym .. 3 pa rrym -- Wink met miraaaaaaaaaaaaa KOSOVA ON TOUR AHAH:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
As 1 tre hahaha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Aboute Center :: Te Rejat nga Vendi , Rajoni dhe Bota-
Kėrce tek: