ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ketu I tregojm Gradat Qi I japim Antarve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
noizy
Admin


Numri i postimeve : 197
Join date : 26/07/2008

MesazhTitulli: Ketu I tregojm Gradat Qi I japim Antarve   Sun Jul 27, 2008 11:03 am

1. noizy
2. Tarzan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tutoriale-al.4umer.com
 
Ketu I tregojm Gradat Qi I japim Antarve
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush e ndihmoi dhe kush e tradhtoi Adem Jasharin (Video)
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim
» VARGJE NGA AGIM DOĒI-PO HEDH KETU "VARGJE TE VJETERUAR"....NDOSHTA PERMENDEN FAKTE QE I KENI HJARRUAR......LEXOJINI DHE "SHMALLUNI"....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Aboute Center :: Rregullat & Lajmėrime-
Kėrce tek: