ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tutoriale Rules

Shko poshtė 
AutoriMesazh
noizy
Admin


Numri i postimeve : 197
Join date : 26/07/2008

MesazhTitulli: Tutoriale Rules   Sun Jul 27, 2008 11:03 am

Antar dhe Vizitor tė Nderuar Para se tė Filloni tė Postoni Ju lutem Lexoni Rregullat e Forumit

Nėse ndonjėri prej Antarėve then Rregullat e Forumit sė pari ndėshkohet me Vrejtje, nėse vazhdon nė tė njejtėn mėnyrė atėherė Pėrjashtohet nga Forumi ( Merr BANN )
Pasi tė Regjistroheni nė Forum Postimi i Parė qė duhet ta bėni ėshtė tė Prezantoheni qė tė Njiheni mė mir me Antarėt e Tjerė.


1. > Sjelljet nė Forum

Ndalohen rreptesisht sjelljet poshteruese dhe ofendime te ndryshme ndermjet anetareve te forumit. Thyerja e kėsaj Rregulla mund tė qoj nė Pėrjashtim tė menjėhershėm tė Antarit qė e Then kėtė Rregull.
Postoni nė Vendin e Duhur dhe Jo CHIT-CHAT, nese boni Flood ose Chit-Chat ndeshkoheni me Vrejtje pastar mirren masa tjera ndeshkuse.

2. > Respektimi i Antareve

Secili Antar ka drejt te jap mendimin e tij ne qdo teme. Prandaj respektoni mendimin e Antarve te tjer ose ndeshkoheni me Vrejtje.

3. > Temat e Njejta

Perdoreni Butonin " Search " perpara se te postoni ne menyr qe mos te behen shum Poste te njejta, ndryshe postet do te fshihen pa Paralajmrim.

4. > Gjitha gjerat jan Prone e Tutoriales

Nese keni ndonje Forum te juajin dhe doni te merrni diqka prej Kcs-cs ateher duhet te Tregoni se e keni marr prej Alb-CS ndryshe nese Staffi (Admin. | Mod.) veren se ndonje Antar vjedh sende prej Kcs-cs.tk ateher Perjashtohet menjeher nga tutoriale-al.4umer.com

5. > Reklamini

Ndalohet reklamimi i WebFaqes tuaj ne Signatur, Postime tuaja, apo Avatar. Egziston Tema per Reklamimin e WebFaqeve tuaja Respektoni Rregullat per Prezantimin e WebFaqes tende ne tutoriale-al.4umer.com dhe.

6. > Antari i Cili merr 5 Vrejtje Perjashtohet nga Forumi (merr BANN)

Nga ky moment ata qe nuk i Respektojn keto rregulla ndeshkohen.

Tutoriale-al.4umer.com Rules
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tutoriale-al.4umer.com
 
Tutoriale Rules
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Aboute Center :: Rregullat & Lajmėrime-
Kėrce tek: