ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te shkarkojm nga flyupload.com

Shko poshtė 
AutoriMesazh
noizy
Admin


Numri i postimeve : 197
Join date : 26/07/2008

MesazhTitulli: Si te shkarkojm nga flyupload.com   Thu Jul 31, 2008 7:59 am

. Tutoriali - Si te shkarkojm nga flyupload.com
. Author : noizy
. Website : www.tutoriale-group.tk
. Postua me : 31.07.2008
. E-mail : noizy-otr@msn.com

___________________________________________________________________________________________

Nese ju ka rasti qe te shkarkoni nga sherbimi FlyUpload.com atehere e keni pare qe duhet te klikoni disa here me radhe qe te filloj shkarkimi.

Fillimisht shkoni ne linkun per shkarkim dhe posht klikoni Continue Download

Pasi qe klikoni kete link do tju hapet faqja me link Click ten times to download this file ,apo varesisht sa here ju paraqitet.

Ju mos klikoni ne ate link por shikoni ne address bar do te shihni qe lart linkut per shkarkim direct i eshte shtuar kjo: http://www.flyupload.com/thankyou?URL=

Kete pjes e fshini ,pra nese ka qene :

http://www.flyupload.com/thankyou?URL=http://www4.flyupload.com/dl?fid=9870291&t=MTIwMzQ5MzMyMw==&c=MTA%3D

Atehere ju e fshini http://www.flyupload.com/thankyou?URL= dhe mbetet:

http://www4.flyupload.com/dl?fid=9870291&t=MTIwMzQ5MzMyMw==&c=MTA%3D

Tani vetem klikoni ne kete link dhe do te filloj shkarkimi.
______________
Tutoriale-Group.Tk © 2008
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tutoriale-al.4umer.com
 
Si te shkarkojm nga flyupload.com
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking/Cracking/WareZ/Download :: Hacking-
Kėrce tek: