ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pyetje si me mar vendin e par

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
noizy
Admin


Numri i postimeve : 197
Join date : 26/07/2008

MesazhTitulli: Pyetje si me mar vendin e par   Sun Aug 10, 2008 10:51 am

Pyetje si me mar Vendin e par : psh a jon 12 clane krejt 6 hupin 6 fitojn , e ato 6 shka kan fitu un prap atyne va organizoj lojen ateher 3 humbin 3 fitojn ato qka fitojn i kan kto shperblime :
1.VPS
2.HOST me .tk
3.1 for me prish msn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tutoriale-al.4umer.com
 
Pyetje si me mar vendin e par
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtė
» Murat Jashari:Letra Nr.9 e shenjtė!(Pėr Hashim Thaqin)
» Ėshtė edhe njė pyetje tjetėr pėrveē kush ėshtė Nazim Bllaca. Kush ėshtė SHIK-u?
» Kush e ndihmoi dhe kush e tradhtoi Adem Jasharin (Video)
» Shqiptarėt nė vendin e tyre dhe jashtė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Turrniri 1 :: Rregullat e Turrnirit-
Kėrce tek: