ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ti ndalim parat ne tinasoft

Shko poshtė 
AutoriMesazh
noizy
Admin


Numri i postimeve : 197
Join date : 26/07/2008

MesazhTitulli: Si ti ndalim parat ne tinasoft   Sat Aug 09, 2008 3:57 pm

Per te ndalur llogaritjen e parave ne tinasoft duhen ta keni ket program qe mund ta shkarkoni

pastaj e hapim procexp.exe dhe e shihni nje ikon te tinasoftit aty shkruan Client she pastaj klikoje me te djathten dhe pastaj suspend dhe ndalet llogaritja e parave kurse nese ja bejm resume llogaritja e parave vazdon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tutoriale-al.4umer.com
 
Si ti ndalim parat ne tinasoft
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking/Cracking/WareZ/Download :: Hacking-
Kėrce tek: