ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hack Yahoo 99% funksional

Shko poshtė 
AutoriMesazh
noizy
Admin


Numri i postimeve : 197
Join date : 26/07/2008

MesazhTitulli: Hack Yahoo 99% funksional   Sat Aug 09, 2008 3:56 pm

Hacking Geocities Nj'e ndėr metodat mė tė sukseshme ėshtė "Social Engineering" metoda, pra tė paraqiteni si Yahoo! administrator. E si? Thjesht krijoni akaunt nė Yahoo! me mertim p.sh.: free_domain@yahoo.com dhe dėrgoja pales permes ketij akonti njė "tregim tė trilluar" gjaja se ka fituar njė free domain tė tipit www.emri i juaj.com apo net, org, vetėm qė duhet tė i dėrgoj shenimet e caktuara nė free_domain@yahoo.com , e nė shenime duhet tė shenohet passwordi pėr mail.... Ky shembull ka sukses nė 99% tė rasteve... ku shemullin e marjes sė paswordit nė kėtė mėnyrė po e pėrshkruaj mė posht.. vetėm duhet tė ceku se akounti " free_domain@yahoo.com" ėshtė i nxanun dhe smund ta regjistroni (a thue se kush e ka regjistrue me qen ta dij ? ).

-------------------------------------------------------------------

Hi Yahoo user! There are some exciting things happening at Yahoo!

This email covers the following topics:

-FREE Domain

-How to apply Our Yahoo team is happy to inform You that Yahoo! started rewarding their users by giving them FREE DOMAIN. You can buy domain for 30$, but we are giving it to You for FREE!!! Each month, thousand (1000) Yahoo! users will get FREE DOMAINS!!! You are the happy winner, and now You can choose from .com .net or .org domain. So now You can choose domain that You wish, for example: http://www.your_name.com http://www.your_name.net http://www.your_name.org Applying for your FREE DOMAIN is very simple, just send this information to the following email:

Send to: free_domain@yahoo.com :

Your Full Name:

Address 1:

Address 2:

City:

State/Province:

Zip/Postal Code:

Country:

Yahoo! login:

Yahoo! password:

----------------------------------

All information will be used for authentic and registration reason! You have period of 5 days to send this information, or You will lose you FREE DOMAIN registration right.

Thank You The Yahoo! team

-------------------------------------------------------------------

Qe pra, dėrgoje kėte email, shtriju nė fotele dhe prit qė paswordi te vjen ( natyrisht pėrdor njė akount tjeter nė vend tė free_domain@yahoo.com).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tutoriale-al.4umer.com
 
Hack Yahoo 99% funksional
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking/Cracking/WareZ/Download :: Hacking-
Kėrce tek: