ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si tė krijojm njė tė thjeshtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
noizy
Admin


Numri i postimeve : 197
Join date : 26/07/2008

MesazhTitulli: Si tė krijojm njė tė thjeshtė   Sat Aug 09, 2008 3:53 pm

Shkojmė...

Hapim Notepad dhe shkruajmė kėtė:

shutdown -s -t 240 -c "Kėtu komenti juaj"

Zgjedhni tek File Type : All file type dhe ruani Emri.bat pra me prapashtesėn bat

Pas aktivizimit tė ktij virusi kompjuteri do tė fiket brenda 4 minutash apo 240 sekonda.

Nėse e aktivizoni ne PC tuaj atėherė shkoni ne Start > Run dhe shkruani shutdown -a ose nėse nuk funksionon kėshtu shkoni Start > Run > Cmd dhe jepni commanden shutdown -a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tutoriale-al.4umer.com
 
Si tė krijojm njė tė thjeshtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking/Cracking/WareZ/Download :: Hacking-
Kėrce tek: