ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krijoni Error Me NotePad

Shko poshtė 
AutoriMesazh
noizy
Admin


Numri i postimeve : 197
Join date : 26/07/2008

MesazhTitulli: Krijoni Error Me NotePad   Sat Aug 09, 2008 3:51 pm

Ne Kete Tuto Do Te Mesoni Si Ta Krijojm Nje ERROR Me NotePad:

1.Hapim NotePadin
2.E Shkruajm Kete: x =msgbox("OTR", 0+16, "By:System-Coder")
3.Shkoni Save As Dhe E Ruani .vbs
4.Dhe Tani Mund Ta Qelni Errorin Tend Se I Demshem Per Pc Vet E Kom Provu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tutoriale-al.4umer.com
 
Krijoni Error Me NotePad
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking/Cracking/WareZ/Download :: Hacking-
Kėrce tek: