ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te gjejme FTP account's

Shko poshtė 
AutoriMesazh
noizy
Admin


Numri i postimeve : 197
Join date : 26/07/2008

MesazhTitulli: Si te gjejme FTP account's   Sat Aug 09, 2008 3:49 pm

Te nderuar vizitor te Tutoriale-AL.org ,

Sot do te bej nje tutorial te vogel si te gjemje ftp accounts te disa websiteve te huaj.

Nevojiten:

Total Commander Password Recovery

Internet Browser (shfletus i internetit)

dhe nje FTP client.

Fillojm...

Ne google.com kerkojm:

intitle:index.of wcx_ftp.ini - ose

inurl:wcx_ftp.ini

Fajllat e gjetur ne google.com i shkarkojm.

Tash shkarkojm programin Total Commander Password Recovery qe mund ta shkarkoni ketu.

Tash ne programin qe sapo shkarkuam shkojm ne butonin From File dhe hapim filen e shkarkuar me heret qe kemi gjetur ne google
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tutoriale-al.4umer.com
 
Si te gjejme FTP account's
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hacking/Cracking/WareZ/Download :: Hacking-
Kėrce tek: