ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 kom 1 vpS e ndroj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
noizy
Admin


Numri i postimeve : 197
Join date : 26/07/2008

MesazhTitulli: kom 1 vpS e ndroj   Sat Aug 09, 2008 3:58 am

e kom 1 vps e ndroj po qa kini ju me dhan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tutoriale-al.4umer.com
FuaTNumri i postimeve : 1
Join date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Un kam me te dhan   Mon Aug 11, 2008 4:00 am

Un kam me te dhen 1 host .ch .li dhe aty mundesh me e installu vbulletin e tj e ndron ? edhe + ip ta bej cs.hosti.ch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
kom 1 vpS e ndroj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Shėrbimet- OTR - TM :: SeLL-BuY | ShITJE-BLeRjE-
Kėrce tek: